Tervetuloa Showroomiin

Tervetuloa käymään ja hypistelemään milloin vain virka-aikoina tai kun sovitaan!

010 3270 801
helsinki@pt-design.fi
Höyläämötie 18A, 6. krs
00380 Helsinki


 

Myynti, tuotanto, varasto ja logistiikka

010 3270 800
sastamala@pt-design.fi
Hopunkatu 4
38200 Sastamala


 

Alihankinta


 

Yhteystiedot

Muok.Henrik

TOIMITUSJOHTAJA
Henrik Teckenberg

P.010 2053 794
henrik.teckenberg@pt-design.fi

Muok.PirjoT

DESIGNER / MYYNTI
Pirjo Teckenberg

P. 010 327 0809
pirjo.teckenberg@pt-design.fi

Muok.SariK

MARKKINOINTIJOHTAJA / MYYNTI
Sari Kumentola

P. 010 327 0801
sari.kumentola@pt-design.fi




 

Muok.PirjoN

OSTO / MYYNTI
Pirjo Nurminen


P. 010 327 0806
pirjo.nurminen@pt-design.fi

Muok. pertti

AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Pertti Tenosalmi

P. 010 327 0804
pertti.tenosalmi@pt-design.fi