Lämpimästi tervetuloa showroomillemme

Tervetuloa. Tule käymään ja hypistelemään milloin vain virka-aikoina tai kun sovitaan!

Soita meille. Asiakaspalvelumme auttaa sinua kaikissa liike -ja mainoslahjoihin liittyvissä kysymyksissä.

010 3270 801
helsinki@pt-design.fi
Höyläämötie 18A, 6. krs
00380 Helsinki


 

Myynti, tuotanto, varasto ja logistiikka

010 3270 800
sastamala@pt-design.fi
Hopunkatu 4
38200 Sastamala


 

Alihankinta


 

Yhteystiedot

Muok.PirjoT

DESIGNER /
MYYNTI

Pirjo Teckenberg

P. 010 327 0809
pirjo.teckenberg@pt-design.fi

Muok.SariK

MARKKINOINTIJOHTAJA /
MYYNTI

Sari Kumentola

P. 010 327 0801
sari.kumentola@pt-design.fi

Muok.PirjoN

OSTO /
MYYNTI

Pirjo Nurminen

P. 010 327 0806
pirjo.nurminen@pt-design.fi

Muok. pertti

AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Pertti Tenosalmi

P. 010 327 0804
pertti.tenosalmi@pt-design.fi

Tyhjä

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Raimo Kopola

P. 050 477 1363
raimo.kopola@pt-design.fi

Muok.Henrik

TOIMITUSJOHTAJA
Henrik Teckenberg

P.010 2053 794
henrik.teckenberg@pt-design.fi

Muok.Jari

LOGISTIIKKAPÄÄLLIKKÖ
Jari Siltanen

P. 010 205 3792
jari.siltanen@pt-design.fi

Muok.Jouni

TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ
Jouni Mäkinen

P. 050 023 6173
jouni.makinen@pt-design.fi

Muok.Kirsi

LASKUTUS / KIRJANPITO
Kirsi Vastaranta

P. 050 304 3495
kirsi.vastaranta@pt-design.fi