Asiakaspalvelumme sinua varten.

Palvelemme arkisin klo 8.00-16.00

Asiakaspalvelumme auttaa sinua mielellään kaikissa palveluihimme ja tuotteisiimme liittyvissä asioissa.
Tavoitat meidät puhelimella ja sähköpostilla. Vastaamme viimeistään seuraavana arkipäivänä. 

 

Ikoni-soita20


Soita meille:
010 327 0801



Ikoni-meilaa20

Lähetä meille sähköpostia:
asiakaspalvelu@pt-design.fi


Ikoni-chat20

Chattaa kanssamme:
chat sivun oikeassa alalaidassa


 

Tervetuloa showroomillemme

Pitäjänmäen myyntinäyttelystä löydät kattavan valikoiman hyviä ideoita henkilöstö- ja asiakaslahjoiksi sekä yrityksesi myynnin ja markkinoinnin tueksi. Tervetuloa ideoimaan kanssamme.

010 3270 801
helsinki@pt-design.fi
Höyläämötie 18A, 6. krs
00380 Helsinki


 

Tervetuloa pääkonttorillemme

Sastamalan toimitiloistamme löydät kattavan valikoiman hyviä ideoita henkilöstö- ja asiakaslahjoiksi sekä yrityksesi myynnin ja markkinoinnin tueksi. Tervetuloa ideoimaan kanssamme. Sastamalassa toimii myös meidän varasto & logistiikka.

010 3270 800
sastamala@pt-design.fi
Hopunkatu 4
38200 Sastamala


 

Sinua palvelee

Soita tai lähetä meille sähköpostia, niin tavataan pian.

Muok.PirjoT

DESIGNER /
AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Pirjo Teckenberg

P. 010 327 0809
pirjo.teckenberg@pt-design.fi

Muok.SariK

MARKKINOINTIJOHTAJA /
AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Sari Kumentola

P. 010 327 0801
sari.kumentola@pt-design.fi

Muok.PirjoN

OSTOT /
AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Pirjo Nurminen

P. 010 327 0806
pirjo.nurminen@pt-design.fi

Muok. pertti
AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Pertti Tenosalmi

P. 050 064 9835
pertti.tenosalmi@pt-design.fi

Muok.Jari

LOGISTIIKKAPÄÄLLIKKÖ
Jari Siltanen

P. 010 205 3792
jari.siltanen@pt-design.fi

Muok.Jouni
TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ
Jouni Mäkinen

P. 050 023 6173
jouni.makinen@pt-design.fi

Muok.Kirsi

LASKUTUS / KIRJANPITO
Kirsi Vastaranta

P. 050 304 3495
kirsi.vastaranta@pt-design.fi

Muok.heidi
GRAAFIKKO / MYYNTIASSISTENTTI
Heidi Räsänen

heidi.rasanen@pt-design.fi

Muok.Henrik

TOIMITUSJOHTAJA / YRITTÄJÄ
Henrik Teckenberg

P. 010 2053 794
henrik.teckenberg@pt-design.fi