Olemme täällä sinua varten

Asiakaspalvelumme auttaa sinua mielellään kaikissa palveluihimme ja tuotteisiimme liittyvissä asioissa. 

Palvelemme arkisin klo 8.00-16.00 ja sähköposteihin vastaamme viimeistään seuraavana arkipäivänä.

 

Ikoni-soita20


Soita meille:
010 327 0800



Ikoni-meilaa20

Lähetä meille sähköpostia:
asiakaspalvelu@pt-design.fi


Ikoni-chat20

Chattaa kanssamme:
chat sivun oikeassa alalaidassa


 

Tervetuloa meille Helsinkiin

Pitäjänmäen myyntinäyttelystä löydät kattavan valikoiman hyviä ideoita henkilöstö- ja asiakaslahjoiksi sekä yrityksesi myynnin ja markkinoinnin tueksi. Tervetuloa ideoimaan kanssamme.

010 3270 801
helsinki@pt-design.fi
Höyläämötie 18A, 6. krs
00380 Helsinki


 

Tervetuloa meille Sastamalaan

Sastamalan toimitiloistamme löydät kattavan valikoiman hyviä ideoita henkilöstö- ja asiakaslahjoiksi sekä yrityksesi myynnin ja markkinoinnin tueksi. Tervetuloa ideoimaan kanssamme. Sastamalassa toimii myös meidän varasto & logistiikka.

010 3270 800
sastamala@pt-design.fi
Hopunkatu 4
38200 Sastamala


 

Sinua palvelee

Soita tai lähetä meille sähköpostia, niin tavataan pian.

02 PirjoT

Designer | 
avainasiakaspäällikkö
Pirjo Teckenberg

P. 050 591 1302
pirjo.teckenberg@pt-design.fi

04 SariK

Markkinointijohtaja |
avainasiakaspäällikkö
Sari Kumentola

P. 010 327 0801
sari.kumentola@pt-design.fi

06 PirjoN

Ostot |
avainasiakaspäällikkö
Pirjo Nurminen

P. 010 327 0806
pirjo.nurminen@pt-design.fi

Katri-bl2

Avainasiakaspäällikkö
Katri Liukkunen

P. 050 513 6631 
katri.liukkunen@pt-design.fi

Pertti2

Avainasiakaspäällikkö
Pertti Tenosalmi

P. 050 064 9835
pertti.tenosalmi@pt-design.fi

Jari-2

Logistiikkapäällikkö
Jari Siltanen

P. 010 205 3792
jari.siltanen@pt-design.fi

Jouni

Tuotantopäällikkö
Jouni Mäkinen

P. 050 304 2182
jouni.makinen@pt-design.fi

Kirsi

Laskutus | kirjanpito
Kirsi Vastaranta

P. 050 304 3495
kirsi.vastaranta@pt-design.fi

Muok.heidi-v

Graafikko | myyntiassistentti
Heidi Räsänen

heidi.rasanen@pt-design.fi

01 Henrik

Toimitusjohtaja | yrittäjä
Henrik Teckenberg

P. 010 2053 794
henrik.teckenberg@pt-design.fi